Slider

نهال آلو بلک استار


معرفی نهال آلو بلک استار

نهال آلو بلک استار Plum Black Star جزو ارقام تجاری و دارای راندمان بالای فروش میباشد.میوه نهال آلو بلک استار همانطور که از نامش پیداست نسبت به سایر ارقام نهال آلو سیاه تر میباشد، طعم آن ترش و شیرین بوده که بسیار لذید است و بسیار مورد پسند مردم میباشد، از این رقم آلو بیشتر برای تازه خوری استفاده میشود. این رقم به دلیل داشتن میوه خوش رنگ و طعم از بهترین نوع نهال آلو شناخته میشود بسیار پربار و زودبازده میباشد میوه آن در صادرات نقش بسزایی دارد .

نهال آلو بلک استار از کالیفرنیا سرچشمه میگیرد.

کاشت و پرورش نهال آلو بلک استار

نهال آلو بلک استار مقاوم به سرما می باشد به طوری که دمای 35- درجه الی 40+ درجه را تحمل می کند. نهال آلو بلک استار دارای ۲۵ سال عمر سودده و اقتصادی است. مناسبترین مناطق برای کاشت نهال آلو بلک استار مناطق نیمه سردسیری است.

برای کاشت نهال آلو مناسب ترین خاک ، خاکهای شنی لومی است. فاصله مناسب برای کاشت نهال آلو بلک استار در زمین های بادخیز و با شیب ملایم ۴×۴ متر و در زمین های مسطح و هموار ۵×۵ متر می باشد.

میزان آبیاری درختان آلو بلک استار بسته به میزان بارش منطقه و سن درخت متغیر است. بهینه آن در فصول گرم سال هرهفته ۱۰ لیتر و در فصول سرد سال هر ۱۵ روز ۱۰ لیتر آبیاری می باشد. درختان آلو بلک استار همانند سایر ارقام درختان آلو سالیانه به دو نوبت هرس نیاز دارند یک نوبت در زمستان برای افزایش باردهی درخت و نوبت دیگر در تابستان برای فرم دادن به درخت می باشد. عملکرد میوه دهی درختان آلو بلک استار در شرایط مناسب در هر هکتار حدود ۴۰ الی ۵۰ تن میباشد.

میزان کوددهی درختان آلو بلک استار در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی میباشد. درختان آلو بلک استار در برابر آفات مقاومت خوبی دارند. ولی هر ساله برای جلوگیری از شیوع آفات درختان را سمپاشی به موقع انجام می دهند.

 


خرید نهال آلو بلک استار Plum Black Star از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال آلو بلک استار را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

از دیگر مزیت های آلو بلک استار ماندگاری آن در انبار میباشد به طوری که ۴ الی ۵ ماه در انبار میماند. نهال آلو بلک استار دربرابر سرما مقاومت زیادی از خود نشان میدهد به طوری که دمای منفی ۳۵ درجه الی منفی ۴۰ درجه را تحمل میکند.مشخصات میوه نهال آلو بلک استار

میوه نهال آلو بلک استار بیشتر برای تازه خوری استفاده میشود. این نوع به دلیل داشتن میوه خوش رنگ و طعم از بهترین نوع نهال آلو شناخته میشود بسیار پرمحصول و زودبازده می باشد میوه آن در صادرات نقش بسزایی دارد . از دیگر مزیت های آلو بلک استار ماندگاری آن در انبار میباشد به طوری که ۴ الی ۵ ماه در انبار می ماند.

برای خرید نهال آلو بلک استار می توانید با مجموعه نهالستان بیونهال تماس حاصل فرمایید.

نهال آلو بلک استار جزو ارقام دیررس میباشد زمان رسیدن میوه های آن اوایل مهر ماه است.
نهال آلو بلک استار در برابر خشکی نیمه متحمل میباشد.
نهال آلو بلک استار دارای ۲۵ سال عمر سودده و اقتصادی میباشد.
مناسب ترین مناطق برای کاشت نهال آلو بلک استار مناطق نیمه سردسیری مناسب میباشد.
برای کاشت نهال بلک استار مناسب ترین خاک ، خاکهای شنی لومی میباشد.
فواصل مناسب برای کاشت نهال آلو بلک استار بسته به شیب زمین متغیر میباشد به طوری که در زمین های بادخیز و با شیب ملایم ۴×۴ متر و در زمین های صاف و هموار ۵×۵ یا ۶×۵ متر در نظر گرفته میشود.
میزان آبیاری درختان آلو بلک استار بسته به میزان بارش منطقه و سن درخت متغیر میباشد بهینه آن است در فصول گرم سال هرهفته ۱۰ لیتر و در فصول سرد سال هر۱۵ روز ۱۰ لیتر آبیاری شود.

درختان آلو بلک استار همانند سایر ارقام درختان آلو سالیانه به دونوبت هرس نیاز دارند یک نوبت در زمستان برای افزایش باردهی درخت و نوبت دیگر در تابستان برای فرم دادن به درخت انجام میشود.
عملکرد میوه دهی درختان آلو بلک استار درشرایط مناسب در هرهکتار
حدود ۴۰ الی ۵۰ تن میباشد.
میزان کوددهی درختان آلو بلک استار در هرهکتار ۵ تن کود پوسیده دامی میباشد.
درختان آلو بلک استار در برابر آفات مقاومت خوبی از خود نشان میدهد با این حال بهترین کار سمپاشی اصولی و سالیانه درختان است.


 


مشخصات نهال آلو بلک استار

 • دسته: ارقام نهال آلو
 • زادگاه : کالیفرنیا
 • شکل رشد محصول: میوه بیضی/ درشت / بازار پسند
 • رنگ محصول: سیاه _ بنفش 
 • هسته: دارد
 • فصل کاشت: اواخر آبان تا اواخر اسفند ماه
 • باردهی: از سال سوم و چهارم
 • عمر مفید: 30 سال
 • فاصله کاشت: 4×4/ 5×5/ 6×5

 

مزایای خرید نهال آلو بلک استار از مجموعه نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات آلو

2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا

3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات

5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال آلو

6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال