Slider

نهال آلو لاتیتیا


معرفی نهال آلو لاتیتیا 

نهال آلو لاتیتیا Laetitia Plum از ارقام تجاری و بازار نهال آلو لاتیتیا از خاصیت انبار مانی فوق العاده ای برخوردار است به طوری که ۵ الی ۶ ماه در انبار میماند‌.بوده که در بیشتر نواحی جهان قابل کشت است. این رقم نهال دیررس و پربازده است.زمان برداشت آلو لاتیتیا اوایل مهر ماه میباشد.محصول نهال آلو لاتیتیا بنفش رنگ با زمینه زرشکی است، اندازه آن متوسط بوده و دارای شکل بیضی میباشد،طعم این رقم آلو شیرین و منحصر به فرد میباشدو بیشتر برای تازه خوری مورد استفاده قرار میگیرد.ایم رقم بسیار پربار و زودبازده میباشد.

نهال آلو لاتیتیا از کشور اروپا سرچشمه میگیرد.

 


خرید نهال آلو لاتیتیا Laetitia Plum از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال آلو لاتیتیا را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

نهال این رقم آلو پس از کاشت باردهی خود را از سال دوم آغاز میکند و از سال چهارم پنجم از نظر اقتصادی سودده خواهد بود. نهال آلو در اکثریت خاکها قابلیت کشت دارد با این حال انتخاب خاک مناسب برای رسیدن به میوه مطلوب بسیار مهم است یکی از بهترین خاکها برای کاشت نهال آلو لاتیتیا خاک شنی لومی است دقت داشته باشید خاکهای حاصلخیز را انتخاب نمایید تا به درخت ومیوه دلخواه خود برسید.فواصل مناسب برای کاشت نهال آلو لاتیتیا بسته به شیب زمین متغیر است به طوری که در اراضی با شیب ملایم و بادخیز 4×4 و در اراضی صاف و هموار 5×5 یا 5×6 در نظر گرفته شده است.
میزان آبیاری درختان آلو لاتیتیا بسته به شرایط آب و هوایی، اقلیم منطقه و سن درخت متغیر است بهینه آن است هر هفته ۱۰ لیتر آبیاری شوند.
از دیگر نیاز های درخت هرس سالیانه میباشد که در دونوبت قابل اجرا است، یک نوبت در زمستان برای افزایش باردهی درخت و افزایش کیفیت میوه درخت و نوبت دیگر در تابستان برای فرم دادن به درخت انجام میشود.
نهال آلو لاتیتیا در مقابل خشکی نیمه متحمل میباشد و در مقابل سرما دمای منفی ۲۵ الی منفی ۳۰ درجه را تحمل میکند.

جوانه های درختان آلو لاتیتیا برای ببدار شدن از خواب زمستانه به ۵۰۰ الی ۱۳۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه سانتی گراد نیاز دارند برای رشد بهتر درخت و افزایش کیفیت میوه نیاز سرمایی درخت حتما باید برطرف شود.
از ارقام پایه در نظر گرفته شده برای آلو لاتیتیا میروبالان و آلوچه وحشی(بذری ) است.
نهال آلو لاتیتیا ۲۵ الی ۳۰ سال عمر اقتصادی و مفید دارد.
از آفات رایج بین درختان آلو میتوان به عسلک و کرم سرشاخه خوار اشاره نمود که با سمپاشی و هرس اصولی میتوان این آفات را از درختان باغات خود دفع نمود.مشخصات نهال آلو لاتیتیا 

 • دسته: ارقام نهال آلو
 • زادگاه : اروپا
 • شکل رشد محصول: درشت و بیضی
 • رنگ محصول: بنفش _ زرشکی
 • هسته: دارد
 • فصل کاشت: اواخر آبان تا اواخر اسفند ماه
 • باردهی: از سال سوم و چهارم
 • عمر مفید: 30 سال
 • فاصله کاشت: 4×4/ 5×5/ 5×6

 

مزایای خرید نهال آلو لاتیتیا از مجموعه نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات آلو

2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا

3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات

5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال آلو

6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال