Slider

نهال بادام دسمیو مارکوانا


معرفی نهال بادام دسمیو مارکوانا

آشنایی با خصوصیات و ویژگی های نهال بادام دسمیو مارکوانا Marquana که خیلی زودگل می باشد به شما کمک می کند تا درختی سازگار با منطقه خود خریداری کنید.

مقدار انرژی موجود در هر ۱۰۰ گرم مغز بادام دسمیو مارکوانا معادل ۵۷۶ کیلوکالری می باشد که در تامین انرژی لازم به بدن کمک می کند. مغز بادام از مغز های پرخاصیت می باشد که می توان به همراه دیگر مغز ها به عنوان یک میان وعده مقوی مصرف نمود.

برای بررسی مشخصات و خصوصیات نهال بادام دسمیو مارکوانا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نهال بادام دسمیو مارکونا اصالتا برای کشور اسپانیا می باشد که رشدی متوسط دارد. برگ های این نهال کشیده اند و دارای ظرافت خاصی می باشند که معمولا این خصوصیت فقط متعلق به این نهال است.
این نهال شاخه و برگ های زیادی دارد و میوه ی آن نسبت به میوه دیگر نهال های بادام، دیررس است. نهال بادام دسمیو مارکونا برای مناطقی که از نظر آب و هوایی متغیر است و مقدار دمای روز با دمای شب تفاوت زیادی دارد هم مناسب است. به این شرایط، آب و هوای مدیترانه ای می گویند.

 


خرید نهال بادام دسمیو مارکوانا از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال بادام دسمیو مارکوانا را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

کاشت نهال بادام دسمیو مارکوانا  تناسب سازگاری با محیط صورت می گیرد و خریداران باید در زمان خرید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند. پوسته بیرونی بادام دسمیو مارکوانا  خیلی سخت می باشد. مغز بادام دسمیو مارکوانا  شیرین بوده و از آن در صنعت خشکبار و شیرینی پزی ها استفاده می شود.

شکوفه گل های نهال بادام دسمیو مارکوانا  صورتی یا سفید می باشد و در بهار جلوه بسیار زیبایی به درخت می دهد. زمان گل دهی نهال بادام مارکوانا  نسبت به دیگر بادام ها زودتر می باشد و امکان رشد در انواع خاک های گوناناگون را دارد.مراقبت از نهال بادام دسمیو مارکونا

باغداران و کشاورزان می توانند با مراقبت و نگهداری صحیح از این نهال، ثمر دهی آن را 2 برابر کنند. این نهال باید در فصل پاییز یا نهایتا تا اوایل فصل بهار کاشته شود. این گیاه به محیط های خشک آمیزگار می باشد و نیاز زیادی به آبیاری ندارد و می تواند خود را با شرایط آب و هوایی جدید نیز وفق دهد. این نهال در خاک های ماسه ای و شنی بهتر رشد می کند و در خاک هایی که بافت لومی دارند هم رشد می کنند اما در هر صورت باید خاک آن به خوبی زهکشی شود؛ در غیر این صورت رشد نمی کند.

میوه ی نهال بادام دسمیو مارکونا

میوه ی نهال بادام دسمیو مارکونا دارای پوستی سخت می باشد. مغز میوه ی آن نسبتا گرد است و در آجیل، شیرینی پزی و در خیلی چیزهای دیگر از آن استفاده می شود.

این میوه خاصیت و ارزش غذایی زیادی دارد. بادام کلسترول را پایین می آورد و به دلیل داشتن فیبر بالا از خیلی از سرطان ها جلوگیری می کند. اگر مبتلا به دیابت هستید حتما مصرف بادام را در نظر بگیرید.
شما می توانید برای  خرید نهال بادام دسمیو مارکونا از طریق تماس با مجموعه نهالستان بیونهال آن را خریداری بفرمایید.

آبیاری درخت بادام دسمیو مارکوانا  به تناسب تغییر فصل متفاوت است در فصل بهار برای هر درخت دو لیتر و در تابستان سه لیتر آب باید در نظر گرفت برای نتیجه مطلوب می توانید خاک را قبل از کاشت در فصل تابستان به کود حیوانی آغشته کنید.

ابتدا با در نظر گرفتن زمین مناسب گودال هایی با فاصله ۵×۴ برای کاشت نهال ها حفر کنید. برای نهال بادام دسمیو مارکوانا  باید گودال عمیق و مناسبی در نظر بگیرید زیرا ریشه درخت بادام به صورت عمودی در خاک رشد می کند.

نهال بادام دسمیو مارکوانا  بعد از کاشت نیاز به مراقبت و شرایط کافی برای رشد دارد. درخت بادام دسمیو مارکوانا  زود بازده می باشد و از سال اول کاشت به بار می نشیند. میزان باردهی نهال بادام دسمیو مارکوانا  به تناسب هکتار و شرایط اقلیمی متغیر است اما بنابر آنچه برآورد زده اند به ازای هر 500 راس درخت بادام در هر هکتار چهار تن بار می باشد.

برای برداشت میوه بادام می توان از چوب های بلند استفاده کرد. ضربه به شاخه ها باید محکم نباشد زیرا ممکن است شاخه ها آسیب ببینند.

بادام مارکوانا  از 25 سال عمر دارد. لازم به ذکر است که عمر مفید درخت بادام نیاز به مراقبت نیز دارد.


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
  • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
  • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
  • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
  • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
  • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال