Slider

نهال زرشک اینترگریما


معرفی نهال زرشک اینترگریما

نهال زرشک اینترگریما Barberry Integerrima جزو ارقام کمیاب و تجاری میباشد،زرشک در حالت کلی میوه ای بسیار اقتصادی بوده و از قیمت و ارزش بالایی برخوردار میباشد. شایان ذکر است کاشت و پرورش زرشک تجارتی بسیار پرسود است و اکثر باغداران برای دستیابی به سود بالا به کاشت زرشک اقدام مینمایند. نهال زرشک اینترگریما در مناطقی مانند زنجان،خراسان،گرگان،لرستان ،فارس و افغانستان میروید . ارتفاع درخت آن از ۲ الی ۴ متر رشد میکند و جزو درختان سازگار به شرایط محیطی است. شاخه های درختان زرشک اینترگریما در رنگهای زرد ، قهوه ای، قرمز وسبز رشد میکنند. برگ درخت اینترگریما به حالت چرمی بوده و شکل کشیده است،حاشیه برگ دندانه دار و گاه خار دار و در برخی موارد بدون خار میباشد.

نهال زرشک اینترگریما یکی از ارقام زرشک است که قابلیت کشت در بیشتر شرایط آب و هوایی را دارد. این رقم به زرشک البرز نیز شهرت دارد و در بیشتر نقاط ایران کشت میشود. درخت زرشک اینترگریما از باردهی و بازدهی اقتصادی بالایی برخوردار است. همچنین این نهال در برابر اکثر تنش های محیطی مقاوم بوده و در طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی رشد میکند. از این رو اگر قصد خرید نهال زرشک دارید، خرید نهال زرشک اینترگریما به سبب سازگاری بالا با شرایط محیطی، انتخاب مناسبی برای خرید است.

 


خرید نهال زرشک اینترگریما Barberry Integerrima از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده
کلیه نهال های تولیدی این شرکت اصلاح شده و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند ،
شما میتوانید نهال زرشک اینتر گریما را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

از خصوصیات میوه زرشک میتوان به پرخاصیت بودن آن اشاره نمود در واقع زرشک منبع غنی ویتامین های متعدد میباشد و برای مشکلات کبد و سایر بیماری ها بسیار مفید است. زرشک اینترگریما به رنگ قرمز خوشرنگ بوده،شکل آن بیضی و کشیده است، طعم زرشک در کل ترش مزه و دلپذیر است و برای تهیه انواع غذاها و تهیه آبمیوه استفاده میشود.کاشت و پرورش نهال زرشک اینترگریما

نهال زرشک اینترگریما در صورت مساعد بودن شرایط، تا ارتفاعی در حدود 4 متر رشد می کند. به منظور افزایش باردهی، باید درختچه ی زرشک اینترگریما را در بهار یا پاییز هرس کرد. خاکهای سرشار از مواد معدنی با تهویه و زهکشی مناسب مانند خاک های با بافت شن رسی، جهت کاشت نهال زرشک اینترگریما مناسب است. نیاز آبیاری این نهال بسته به منطقه ی کشت و شرایط اقلیمی متفاوت است. معمولاً در فصول گرم سال هفته ای یکبار و در فصول سرد، هر 15 روز یکبار آبیاری کفایت میکند.

نهال زرشک اینترگریما یکی از ارقام پربار زرشک با عمر اقتصادی بیش از 40 سال می باشد. این رقم دارای گل آذین های خوشه ای بوده و برگ هایی باریک، نوک تیز، کشیده و چرمی دارد. برگ های این نهال بیضی شکل بوده و لبه ی برگ ها معمولاً ظاهری صاف، دندانه دار یا خاردار دارد.

میوه نهال زرشک اینترگریما

نهال زرشک اینترگریما از سال اول به بار می نشیند و زرشک هایی بیضی شکل با رنگ ارغوانی تولید میکند. زرشک ها به صورت خوشه ای رشد کرده و طول آنها گاه به 8 میلیمتر نیز می رسد. زرشک اینترگریما دانه ریز و هسته دار بوده و طعمی ترش و کیفیتی مطبوع دارد و سرشار از آهن، انواع ویتامین ها و مواد مغذی است. این نهال در اواسط اسفند ماه کشت شده و محصول این رقم در اواسط شهریور ماه رسیده شده و قابل برداشت است.

برای  خرید نهال زرشک اینترگریما می توانید با مجموعه نهالستان بیونهال تماس حاصل فرمایید.

برای داشتن باغی پرمحصول و درختانی پربار قبل از کاشت نهال میوه باید مواردی بسیاری‌ مانند انتخاب خاک مناسب،آب و هوای مناسب ، رعایت فاصله درست و ... رعایت شود،خاک مورد نظر شما باید سرشار از مواد مغذی بوده و حاصلخیز باشد، همچنین باید خاک تهویه پذیری مناسب و رطوبت داشته باشد،خاکی که این خصوصیات را داشته باشد خاکهای شنی رسی میباشند، دقت داشته باشید خاک خود را قبل از کاشت به خوبی زهکشی نمایید.

رعایت فاصله مناسب بین نهال های زرشک از اهمیت ویژه ای برخوردار است ،فاصله بر اساس نوع خاک و شیب زمین تعیین میگردد، در زمین های غیر مسطح و شیب دار ۳×۴ متر و در زمین های صاف و هموار ۴×۴ متر یا ۵×۵ متر تعیین میگردد.
آبیاری منظم در رشد و عملکرد درختان زرشک بسیار موثر میباشد، آبیاری باید با توجه به اقلیم منطقه، نوع آب و هوا و نوع خاک تعیین گردد،نحوه آبیاری درختان زرشک در ماه های سرد هر ۱۵ روز یکبار و در ماه های گرم هر هفته یکبار میباشد.
کوددهی و تغذیه یکی از نیازهای اساسی درختان است، میزان کوددهی درختان زرشک اینترگریما در هرهکتار ۵ تن کود پوسیده دامی میباشد.
نهال زرشک اینترگریماپس از کاشت تا مدت زمان مشخصی ثمردهی نخواهد داشت و هنگامی که مدت زمانی گذشت و درخت بالغ شد عملکرد درختان زرشک اینترگریما به ۳۰۰۰ کیلو گرم در هرهکتار خواهد رسید و پس از آن درختان شما سودده خواهد بود و میتوانید سود فراوانی از نهال زرشک اینترگریما کسب نمایید.
درخت زرشک برای کاشت درمناطق معتدل و نیمه گرمسیری مناسب است و در این مناطق رشد بهتر و عملکرد بهینه تری خواهد داشت.

یکی از نیازهای درخت زرشک اینترگریما نور آفتاب به مقدار نیاز است و درخت باید در روز ساعات مشخصی از نور آفتاب بهره مند شود تا زرشک های خوشمزه و باکیفیت تولید نماید.
نکات مهمی که باغداران قبل از خرید نهال باید به آن دقت کنند سالم بودن تنه نهال است، قبل از خرید نهال دقت داشته باشید تنه آن خمیدگی ، شکستگی یا خراش نداشته باشد و ریشه آن نباید سفیدک، آفت یا هرنوع شکستگی داشته باشد ، پس قبل از خرید نهال مورد نظر حتما از سالم بودن آن اطمینان حاصل فرمایید .
مسئله مهم دیگری که در ثمردهی نهال زرشک اینترگریما تاثیر دارد این است که نهال را باید هنگامی که خواب است از خاک بیرون کشید و هنگامی که خواب است در خاک گذاشت.
اگر شرایط نگهداری و آب و هوای نهال زرشک اینترگریما مناسب باشد بیش از ۴۰ سال عمر اقتصادی خواهدداشت و شما در این مدت زمان میتوانید بهترین نوع زرشک را برداشت نمایید.
زرشک اینترگریما به صورت دسته جمعی روی شاخه های درخت رشد میکند.
نهال زرشک اینترگریما در مقابل انواع آفات و بیماری ها مقاومت بسیاری دارد،با این حال سمپاشی اصولی و هرس کردن یکی از بهترین کارها برای دفع آفات از درختان میباشد.مشخصات نهال زرشک اینترگریما

 • دسته: ارقام نهال زرشک
 • زادگاه: اروپا _ ایران
 • عمر اقتصادی: بالا
 •  زمان رسیدن میوه: اواسط شهریور
 • طعم میوه : ترش
 • میزان آبیاری:  7 تا 15 روز یک بار 
 •  فواصل کاشت: 3×4/ 4×4
 • شروع باردهی : از سال اول
 • شکل رشد محصول: دانه های ریز (پربار)
 • رنگ محصول: ارغوانی
 • هسته: دارد
 •  فصل کاشت: اواسط اسفند

 


مزایای  خرید نهال زرشک اینترگریما از مجموعه نهالستان بیونهال

 1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات زرشک

 2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا

 3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

 4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات

 5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال زرشک

 6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال