Slider

نهال زرشک دنسی فلورا


معرفی نهال زرشک دنسی فلورا

نهال زرشک دنسی فلورا Barberry Flora جزو ارقام زودبازده و پربازده میباشد. برگ‌های درختان زرشک دنسی فلورا حالت چرمی داشته و حاشیه برگ دندانه دار و یا صاف میباشد،برگ های آن کرک دار و در برخی موارد صاف و بدون کرک میباشند. نهال زرشک دنسی فلورا از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است و برای باغداران درختی تجاری و سودده میباشد. شرایط کاشت نهال زرشک دنسی فلورا در اکثر نقاط جهان فراهم است. درحالت کلی درختان زرشک به صورت درختچه رشد میکنند و ارتفاعی حدود ۲ الی ۴ متر دارند. از خصوصیات میوه زرشک میتوان به پرخاصیت بودن آن اشاره کرد که منبع غنی از انواع ویتامین میباشد. زرشک دنسی فلورا به رنگ قرمز براق و خوشرنگ است،شکل آن بیضی و کشیده میباشد، اندازه آن کوچک بوده و از مزه فوق العاده ترش و پرخاصیتی برخوردار است. زرشک دنسی فلورا خواص دارویی و غذایی متعددی دارد و در تهیه انواع غذاهای خوشمزه و آبمیوه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. میوه زرشک به صورت گروهی روی شاخه های درخت رشد میکند.

 


خرید نهال زرشک دنسی فلورا Barberry Flora از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده
کلیه نهال های تولیدی این شرکت اصلاح شده و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند ،
شما میتوانید نهال زرشک فلورا را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

برای داشتن باغی پرسود و همراه درختانی باکیفیت و پربار قبل از کاشت نهال زرشک دنسی فلورا باید مواردی بسیاری‌ مانند انتخاب خاک مناسب،آب و هوای مساعد ، فاصله درست بین نهال ها و ... رعایت شود ،خاک مورد نظر شما باید سرشار از مواد مغذی ، املاح معدنی بوده و حاصلخیز باشد، همچنین باید خاک تهویه پذیری مناسب و رطوبت داشته باشد،خاکی که این خصوصیات را داشته باشد خاکهای شنی رسی میباشند، دقت داشته باشید خاک خود را قبل از کاشت نهال به خوبی زهکشی نمایید تا درختان رشد چشمگیری داشته باشند.کاشت ونگهداری نهال زرشک دنسی فلورا

نهال زرشک دنسی فلورا برای کاشت نیاز به خاک که سبک و تهویه پذیری مناسب و از لحاظ مواد مغذی غنی باشد را می پسندد . خاک شنی رسی با زهکشی خوب، مناسب این نهال می باشد. رعایت فاصله مناسب بین نهال های زرشک دنسی فلورا در زمین های با شیب ملایم ۳×۴ متر و در زمین های مسطح و هموار ۴×۴ متر یا ۵×۵ متر می باشد.

آبیاری منظم و به موقع در رشد و عملکرد درختان زرشک دنسی فلورا موثر می باشد، آبیاری باید با توجه به اقلیم منطقه، نوع آب و هوا و نوع خاک تعیین گردد. نحوه آبیاری درختان زرشک در ماه های سرد هر ۱۵ روز یکبار و در ماه های گرم هر هفته یکبار است.میزان کوددهی درختان زرشک دنسی فلورا در هرهکتار ۵ تن کود پوسیده دامی می باشد. زمان کوددهی از پاییز تا زمستان قابل اجرا می باشد.
نهال زرشک دنسی فلورا در شرایط پرورش مناسب و آب و هوای مساعد در هرهکتار عملکردی بیش از 2 تن خواهد داشت.

یکی از نیازهای درخت زرشک دنسی فلورا نور آفتاب به مقدار کافی است تا زرشک های مرغوب و با کیفیت تولیدکند. نکات مهمی که باغداران قبل از خرید نهال باید به آن دقت کنند سالم بودن تنه نهال است. عمر اقتصادی این نهال در صورت مناسب بودن شرایط آب و هوای و نگهداری بیش از 40 سال خواهد بود.

نهال زرشک دنسی فلورا در مقابل انواع آفات و بیماری ها مقاوم است. با این حال سمپاشی اصولی و هرس کردن یکی از بهترین کارها برای دفع آفات از درختان می باشد.االبته این موارد بهتر است توسط متخصصین و افراد کار بلد انجام شوند.

مشخصات میوه نهال زرشک دنسی فلور

میوه زرشک دنسی فلورا به رنگ قرمز براق و خوشرنگ است،شکل آن بیضی و کشیده میباشد، اندازه آن کوچک بوده و از مزه فوق العاده ترش و پرخاصیتی برخوردار است. زرشک دنسی فلورا خواص دارویی و غذایی متعددی دارد و در تهیه انواع غذاهای خوشمزه و آبمیوه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

برای  خرید نهال زرشک دنسی فلورا می توانید با مجموعه نهالستان بیونهال تماس حاصل فرمایید.


نهال زرشک دنسی فلورا در شرایط پرورش مناسب و آب و هوای مساعد در هرهکتار عملکردی بیش از ۲۰۰۰ کیلو گرم خواهد داشت و این رقم برای باغداران رقمی پرسود و به صرفه میباشد.
درخت زرشک برای کاشت درمناطق معتدل و نیمه گرمسیری مناسب است و در این مناطق رشد بهتر و عملکرد بهینه تری خواهد داشت.
درخت باید در روز ساعات مشخصی از نور آفتاب بهره مند شود تا زرشک های مرغوب و با کیفیت تولید نماید.

نکات مهمی که باغداران قبل از خرید نهال باید به آن دقت کنند سالم بودن تنه نهال است، قبل از خرید نهال دقت داشته باشید تنه آن خمیدگی ، شکستگی یا خراش نداشته باشد و ریشه آن نباید سفیدک، آفت یا هرنوع شکستگی داشته باشد ، پس قبل از خرید نهال مورد نظر حتما از سالم بودن آن اطمینان حاصل فرمایید .
مسئله مهم دیگری که در ثمردهی نهال زرشک دنسی فلورا تاثیر دارد این است که نهال را باید هنگامی که خواب است از خاک بیرون کشید و هنگامی که خواب است در خاک گذاشت.
اگر شرایط نگهداری و آب و هوای نهال زرشک دنسی فلورا مناسب باشد بیش از ۴۰ سال عمر اقتصادی خواهدداشت و شما در این مدت زمان میتوانید بهترین نوع زرشک را برداشت نمایید.مشخصات نهال زرشک دنسی فلورا

 • دسته: ارقام نهال زرشک
 • زادگاه: اروپا
 • عمر اقتصادی: بالا
 •  زمان رسیدن میوه: اواسط شهریور
 • طعم میوه : ترش
 • میزان آبیاری:  7 تا 15 روز یک بار 
 • فصل کاشت: اوسط اسفند ماه
 •  فواصل کاشت: 3×4
 • شروع باردهی : از سال اول
 • شکل رشد محصول: دانه های بیضی کشیده
 • رنگ محصول: قرمز براق
 • هسته: دارد
 • عمر اقتصادی: 40 سال
 •  فصل کاشت: اواسط اسفند

 


مزایای  خرید نهال زرشک دنسی فلورا از مجموعه نهالستان بیونهال

 1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات زرشک

 2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا

 3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

 4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات

 5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال زرشک

 6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال