Slider

نهال سیب دورنگ


معرفی نهال سیب دورنگ

نهال سیب دورنگ Two-color Apple یکی از ارقام خاص در بین نهال های سیب میباشد این نهال به دلیل داشتن میوه نصف قرمز و نصف زرد به این اسم مشهور است از ارقام پربار و زودبازده به حساب می آید بسیار پرمیوه است این رقم از ارقام کمیاب است در مجموعه نهالستان بیونهال از بهترین بذر های آن تولید و عرضه میشود .این رقم سیب به دلیل دورنگی خاصی که دارد جزو ارقام‌ پرفروش و نامدار کشور ایران و سایر کشور ‌ها میباشد. میوه این نهال در صادرات نقش بسزایی دارد .
زادگاه اصلی سیب دورنگ کشور فرانسه میباشد .

نهال سیب دو رنگ از نهال های تجاری و مرغوب می باشد که به دلیل بازدهی سریع و پربار بودن، مورد استقبال بسیاری از کشاورزان و باغداران عزیز کشور قرار گرفته است. این نهال برای این که بتواند شکوفه دهد و به ثمر بنشیند نیاز به 1000 الی 1600 ساعت دمای منفی 7 درجه دارد.
نهال سیب دو رنگ مقاومت نسبتا خوبی در برابر سرما و گرما زیاد دارد. این نهال بعد از رشد کامل خود به 5 الی 7 متر ارتفاع می رسد.

نگهداری نهال سیب دو رنگ

اگر به خوبی از این نهال نگهداری و مراقبت کنید پربار می شود و هم این که طول عمر بیشتری می کند. نهال سیب دو رنگ معمولا در اکثر خاک ها رشد می کند. فاصله کاشت این نهال ها از یکدیگر باید در تمام زمین ها 6 در 7 متر می باشد. این نهال به آبیاری زیادی نیاز ندارد اما با این حال مقدار آبی که در بهار به آن می دهید باید کمتر از مقدار آبیاری تابستان باشد.
برای در امان ماندن نهال سیب دو رنگ از آفات و بیماری باید آن را به موقع و به درستی سم پاشی کنید. شته و کرم سیب از شایع ترین آفات تهدید کننده این نهال می باشند. این نهال برای رشدی مطلوب نیاز به کوددهی و هرس دارد. بهترین کود برای آن کود پوسیده دامی می باشد.

 


خرید نهال سیب دورنگ از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال سیب دورنگ را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

سیب دورنگ اندازه ای نسبتا درشت و شکلی گرد دارد و پوست آن به دورنگ سرخ و زرد در هم‌ ریخته میباشد این مزیت دورنگ بودن در فروش و بازار پسندی سیب دورنگ تاثیر بسیار زیادی گذاشته است ،طعم سیب دورنگ شیرین و بسیار معطر میباشد و بیشتر برای تازه خوری و تهیه آبمیوه مورد استفاده قرار میگیرد.میوه نهال سیب دو رنگ

میوه نهال سیب دو رنگ همان طور که از اسمش پیداست دارای دو رنگ قرمز و زرد می باشد. این سیب دارای طعمی ترش است و از آن برای صادرت نیز استفاده می کنند. وزن آن 160 الی 200 گرم می باشد. زمان برداشت آن از اواسط شهریور ماه الی اوایل مهر ماه می باشد.
شما می توانید برای  خرید نهال سیب دو رنگ با بهترین کیفیت از طریق تماس با مجموعه نهالستان بیونهال آن را خریداری کنید.

نهال سیب دورنگ دربرابر سرما و گرمای شدید بسیار مقاومت خوبی دارد.
مناسب ترین رقم برای بارور ساختن درخت سیب دورنگ ، سیب قرمز میباشد البته از ارقام دیگر هم میتوانید استفاده کنید.
فواصل مناسب برای کاشت نهال سیب دورنگ فرانسه در اراضی مختلف ۶×۷ _ ۷×۷ میباشد این فاصله به شما اطمینان خاطر میدهد که نور به اندازه کافی به درخت رسیده و برداشت محصول آسان تر خواهد بود.
نهال سیب دورنگ پس از کاشت باردهی خود را از سال دوم شروع میکند و جزو ارقام زودبازده میباشد. ارتفاع درخت سیب دورنگ ۵ الی ۷ متر میباشد.

جوانه های درخت سیب دورنگ دارای نیاز سرمایی ۱۰۰۰ الی ۱۶۰۰ ساعت میباشد.
نهال سیب دورنگ دارای ۳۰ سال عمر مفید واقتصادی میباشد البته عمر اقتصادی بیشتر به آب و هوای منطقه و شرایط کاشت بستگی دارد.
ارتفاع مناسب از سطح دریا برای کاشت درخت سیب دورنگ ۱۳۰۰ الی ۲۲۰۰ متر میباشد.
میزان محصول دهی درخت سیب دورنگ در هکتار حدود ۳۵×۴۵ تن میباشد.
آبیاری درخت سیب دورنگ در ماه های بهار نسبت به ماه های تابستان کمتر میباشد این تفاوت به دلیل رطوبت هوا میباشد.
شته و کرم سیب از جمله آفاتی میباشد که این رقم درخت سیب را تهدید میکند ،البته با سمپاشی به موقع میتوانید از ابتلای درخت خود به هرگونه آفات و بیماری جلوگیری نمایید.


 


مشخصات نهال سیب دورنگ

 • دسته : نهال سیب
 • منشا اصلی :  فرانسه _ ایران
 • رقم تجاری و بسیار بازار پسند
 • مقاومت خوب در برابر سرما و گرما
 • رنگ میوه:  دو رنگ قرمز و زرد
 • ماندگاری بسیار خوب در سردخانه
 • باردهی: از سال دوم
 • وزن میوه: 160 الی 200 گرم
 • زمان رسیدن: پاییز
 • تحمل سرما: منفی 35 الی 40 درجه
 • ارتفاع درخت: 5 الی 7 متر
 • ارتفاع محل کاشت: 1300 الی 2200 متر
 • فواصل کاشت: 6/7
 • عمر اقتصادی : 30 سال
 • انبار :5 ماه

 


مزایای خرید نهال سیب دورنگ از مجموعه نهالستان بیونهال

 1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات سیب

 2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا

 3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

 4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات

 5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال سیب

 6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال