Slider

نهال سیب عباسی مشهد


معرفی نهال سیب عباسی مشهد

نهال سیب عباسی مشهد (apple abbasi mashhad) یکی از ارقام نهال‌ سیب می‌باشد که از نظر محصول دهی، در سطح بالایی قرار دارد؛ این نهال پر محصول است و بازدهی اقتصادی فوق العاده خوبی دارد و باغدار در صورت استفاده از این نهال، می‌تواند سود اقتصادی مناسبی را به دست بیاورد. این نهال سیب برای تجارت‌های نوپا نیز پرسود است.

عمر مفید و اقتصادی این نهال، حداقل 40 می‌باشد و شما می‌توانید تا 40 سال یا حتی بیشتر، محصولات بسیار با کیفیت و پرباری را برداشت کنید.

برای بررسی مشخصات و نحوه کاشت و همچنین برای خرید نهال سیب عباسی مشهد تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا کمکی باشد که بتوانید باغی پر از درخت سیب را احداث کنید.

 


خرید نهال سیب عباسی مشهد از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال سیب عباسی مشهد را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

به طور کلی بهتر است که نهال سیب عباسی مشهد در زمین‌های هموار و صاف، با فاصله‌ی ۵×۴ _ ۶×۵ متر کاشته خواهد شود.

حداکثر ارتفاعی که سیب عباسی مشهد خواهد داشت، در حدود 6 متر خواهد بود؛ به طور کلی ارتفاع این درخت بین 4 تا 6 متر متغیر می‌باشد.شما می‌توانید میوه این نهال را به مدت 7 الی 8 ماه در انبار نگهداری کنید؛ بدون اینکه خواص آن تغییر کند. رنگ این سیب به قرمز نزدیک‌تر است.

به طور کلی در شرایط عادی، وزن میوه هر سیب بین 160 تا 200 گرم خواهد بود. گفته شده که هر 6 الی 8 میوه سیب عباسی مشهد، به وزن یک کیلوگرم خواهد رسید.

شما می‌توانید برای گرده افشانی این نهال، از دیگر ارقام سیب استفاده کنید و به صورت نسبتی (برای مثال نسبت 10 به 1 یا 20 به 1) از رقم گرده افشان در بین نهال‌های اصلی بکارید.

آبیاری نهال سیب عباسی مشهد در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد هر ۱۰ روز یکبار و در ماه‌های تیر، مرداد، شهریور و مهر هر ۷ روز یکبار، انجام خواهد گرفت و مطمئنا رعایت کردن میزان و مقدار آبیاری، می‌تواند کمک بسیار زیادی به رشد این نهال کند.

به طور کلی زمان گلدهی اکثر ارقام سیب، در 7 تا 25 اردیبهشت انجام خواهد گرفت و علی القاعده شما در این تاریخ می‌توانید منتظر شروع گلدهی نهال سیب عباسی مشهد باشید.

اگر قصد داشته باشیم که پایه نهال را به دو قسمت کلی تقسیم کنیم، باید بگوییم که شامل پایه بذری و پایه رویشی می‌شود. خوب است بدانید که تمامی ارقام سیب، برای کاشت در ارتفاع بین 1300 تا 2200 متری از سطح دریا مناسب می‌باشند.

به طور کلی حشرات اصلی‌ترین آفاتی هستند که ضربه نسبتا شدیدی به نهال وارد می‌کنند؛ شما می‌توانید با سمپاشی به موقع و مناسب، از ورود و ضربه زدن این آفات به نهال و محصولاتش، جلوگیری کنید.

نیاز سرمایی ارقام سیب در حالت عادی بین 1000 تا 1600 ساعت می‌باشد. نیاز سرمایی درخت سیب عباسی مشهد هم با قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتی‌گراد، به مدت 1000 الی 1600 ساعت، برطرف خواهد شد.مشخصات نهال سیب عیاسی مشهد

 • زادگاه: ایران _ مشهد
 • فاصله کاشت: 4×5/ 6×5
 •  عمر اقتصادی: 40 سال
 • شکل میوه: گرد ، رنگ نزدیک به قرمز
 • قدرت رشد درخت: 3 الی 6 متر
 • شروع به محصول دهی: از سال اول
 • وزن میوه: 160 تا 200 گرم
 • حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 50 تن در هکتار
 • مدت آبیاری: 5 الی 6 هزار متر مکعب آب
 • مقاومت در برابر آفت: مقاوم
 • گرده افشان: با حشرات و باد

 


مزایای  خرید نهال سیب عباسی مشهد از مجموعه نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات سیب

2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا،

3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

4_تبادل و انتقال فعالیت و تجربیات

5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال سیب

6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال