Slider

نهال گلابی سیف تبریزی


معرفی نهال گلابی سیف تبریزی

نهال گلابی سیف تبریزی Seif Tabrizi Pear همانطور که از نامش پیداش منشا اصلی از آذربایجان داشته و از نوع ارقام بومی با سطح کاشت نسبتا محدود به شمار می آید و بیشتر مناطق آب و هوایی با شرایط کاشت خاص و مناطق کوهستانی را برای خود بر می گزیند.

یکی از خصوصیات بارز نهال سیف تبریز باردهی آن بیشتر در شاخه جانبی می باشد، که به منظور باردهی بهینه دیر نهاد  می گردد، که برای سیف تبریز از ارقام گردوی گرده افشان مناسب استفاده می شود .

برای بررسی مشخصات و خصوصیات نهال گلابی سیف تبریزی و همچنین برای خرید این نهال به ادامه مقاله بپردازید.

 


خرید نهال گلابی سیف تبریزی Seif Tabrizi Pear از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال گلابی سیف تبریزی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

اندازه میوه این نهال متوسط بوده  و رنگ زرد مانند با زمینه ایی سبز را دارا می باشد .طعم این میوه کاملا شیرین خوش عطر و آسیب پذیری بالایی دارد. و به مدت 4 تا 6 ماه می توان آنرا در انبار نگهداری کرد . گفته می شود که این درخت در برابر انواع بلایات و بیماری مقاوم است، اما در صورت بروز باید پیشگیری و کنترل لازم به عمل آید .نهال گلابی سیف تبریز عمر اقتصادی بالای 25 سال داشته و بیشتر مناطق سردسیر و نیمه سردسیر هم چنین معتدل برای کاشت نهال مناسب بوده و جز ارقام تجاری در دنیا محسوب می شود . با این حال این نهال جر ارقام پیوندی و دیرگل بوده و مقاومت نسبتا مناسب به سرما های بهاره از خود نشان می دهد  .

این نهال از سال اول کاشت به بار می نشیند و به گونه ایی زودرس به شمار می آید که  در سال ششم تا هفتم خود  کاملا وارد چرخه اقتصادی شده پیش بینی شده که برداشت هر محصول در هر هکتار حدود 50 تن می باشد. که بسیار مورد توجه باغداران بوده است.

زمان کوددهی این محصول از اواسط پاییز تا اواخر زمستان ماه قابل اجراست و در هر هکتار حدود 5 تن کود پوسیده دامی مورد نیاز است .

نهال گلابی سیف تبریز را می توان در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر  و کوهستانی و معتدل کاشت نمود و نکته ی مهم در کاشت درخت گلابی سیف تبریز این میباشد که قطر و عمق چاله های مختص کاشت نهال گلابی سیف تبریز ان را بصورت حداقل ۸۰×۸۰×۸۰ در نظر گرفته می شود.

نهال گلابی سیف تبریز  از ارقام تجاری در دنیا محسوب می گردد

فواصل کاشت بهترین نهال گلابی سیف تبریز در زمینهای غیر شیبدار و مسطح بصورت6×5 متر کاشت می گردد و این امر در مورد اراضی شیبدار و مناطق بادخیز بفرمت 4×4 مربعی و 3/5×4 مستطیلی قابل تغییر می باشد.

خصوصیات بارز بهترین نهال گلابی سیف تبریز پیوندی میتوان به دیر گل بودن و مقاومت نسبتا مناسب نسبت به سرماهای بهاره اشاره نمود شایان ذکر است باردهی درخت شلیل بصورت جانبی می باشد و به منظور باردهی بهینه دیرنهاد می گردد که برای گلابی سیف تبریز از ارقام گردوی گرده افشان مناسب استفاده نمود.مشخصات نهال گلابی سیف تبریزی

 • زادگاه: ایران - آذربایجان
 • فاصله کاشت: 4×4 متر یا 6×5 متر
 •  عمر اقتصادی: 30 تا 40 سال
 • شکل میوه: خاکستری متمایل به سبز با گونه صورتی
 • قدرت رشد درخت: 4 الی 6 متر
 • شروع به محصول دهی: از سال های اولیه
 • وزن میوه: 280 گرم
 • حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 50 تن در هکتار
 • مدت آبیاری: 5 الی 6 هزار متر مکعب آب
 • مقاومت در برابر آفات: نسبتا مقاوم
 • نیاز سرمایی: 600 تا 1500 ساعت دمای زیر 7 درجه سانتی گراد

 

مزایای  خرید نهال گلابی سیف تبریزی از مجموعه نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات گلابی

2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا،

3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

4_تبادل و انتقال فعالیت و تجربیات

5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال گلابی

6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال