Slider

نهال گلابی مشو


معرفی نهال گلابی مشو

یکی از انواع نهال های گلابی که بومی کشور ایران می باشد نهال گلابی مشو، است. رنگ ظاهری این میوه به طور کامل سبز می باشد و گوشت درونی آن هم سفید است.

 یکی از مهمترین نکاتی که در مورد گلابی مشو، وجود دارد و شما باید بدانید این است که در آب و هوای گرمسیری و نیمه گرمسیری نمی توانید آن را بکارید، چرا که برای جوانه زدن آنها به سرما نیاز دارند.

برای بررسی مشخصات و خصوصیات نهال گلابی مشو و همچنین برای خرید این نهال به ادامه مقاله بپردازید.

 


خرید نهال گلابی مشو از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال گلابی مشو را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

نهال گلابی مشو در مرداد ماه میوه های این نهال به خوبی رشد می کند و جوانه های آن هم در آب و هوای خنک خود را نشان می دهد.

اگر شما می خواهید نهال گلابی های مشو را در مناطق سرد و برفی بکارید باید بدانید که بهترین زمان کاشت نهال در مناطق سرد و برفی می باشد. شما در اوایل اسفندماه می توانید بعد از تمام شدن یخ و یخبندان این نهال را بکارید. اگر مناطق مورد نظر شما هم برای کاشت گرم می باشد باید آن را در فصل پاییز بکارید که نهال هنوز در خواب است.یکی از نکاتی که در مورد زمان کاشت این نهال باید بدانید این است که در روزهای گرم تابستانی و یا در روزهای سرد زمستانی اصلا نباید آن را بکارید. بهترین زمان برای کاشت نهال آن زمان هایی می باشد که هوا ابری است. چرا که باران بعد از آن هوای ابری حسابی نهال را از نظر آبیاری سیراب می سازد.

آن دسته از خاک های سنگین و یا آهکی که رطوبت زیادی را در درون خود نگه می دارند برای کاشت نهال گلابی مشو، اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی روند و شما نباید آنها را بکارید.

زمین کشت برای کاشت نهال باید به خوبی زهکشی شده باشد، چرا زهکشی کردن خاک تاثیر زیادی در رشد و پرورش آن دارد که شما باید به خوبی به آن دقت داشته باشید. شما زمان کاشت نهال باید به فاصله بین آنها دقت زیادی داشته باشید . فاصله 6×6 متر بهترین فاصله ای  می باشد که شما می توانید برای این نهال در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که باید زمان کاشت نهال تمامی این اصول را جدی بگیرید تا نهال رشد مناسبی داشته باشد.

 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
  • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
  • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
  • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
  • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
  • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال