Slider

نهال گوجه سبز ملایر


معرفی نهال گوجه سبز ملایر

نهال گوجه سبز ملایر Malayer green tomatoes نهال گوجه سبز ملایر از جمله ارقام درختان گوجه سبز و ارقام تجاری در دنیا محسوب می شود، این درخت بومی کشور چین است و از میزان باردهی قابل توجهی برخوردار است. درخت گوجه سبز ملایر جزو ارقام خزان دار بوده و میتوان آن را در شرایط آب و هوایی نیمه سردسیر، سردسیر و کوهستانی کشت نمود. از جمله خصوصیات بارز این نهال میتوان به مقاومت مناسب آن در برابر سرما به خصوص در فصل بهار اشاره نمود. از این رو اگر قصد خرید نهال گوجه سبز دارید، خرید نهال گوجه سبز ملایر با توجه به کیفیت بالای میوه، انتخاب مناسبی خواهد بود.

این نوع نهال دارای ارزش اقصادی بوده و میوه آن با طعمی ترش در صنایع خشکبار حائز اهمیت است میوه نهال گوجه سبز ملایر دارای رنگ سبز روشن بوده و حجم آن نسبت به سایر اراقم کوچیکتر میباشد .

نهال گوجه سبز ملایر در شهر ملایر بومی سازی شده و به صورت پیوندی توسط مجموعه بیونهال کشت و عرضه میشود .

 

کاشت و پرورش نهال گوجه سبز ملایر

خاک مناسب جهت کشت نهال گوجه سبز ملایر، خاکی است که درصد رطوبت بالا و زهکشی و تهویه ی مناسبی داشته باشد. نیاز آبیاری این نهال برابر 2 لیتر در روز در فصل بهار و 3 لیتر در روز در فصل تابستان می باشد. این نهال را میتوان از طریق کاشت هسته و پیوند زدن تکثیر نمود.

نهال گوجه سبز ملایر جزو ارقام نسبتاً دیرگل و پیوندی محسوب میشود. این نهال از عمر اقتصادی بالایی در حدود 50 سال برخوردار است و مقاومت مطلوبی در برابر سرما از خود نشان میدهد. گوجه سبز ملایر جزو ارقام پاکوتاه به حساب آمده و در شرایط بهینه تا ارتفاعی معادل 3 تا 5 متر رشد میکند. در زمینهای مسطح و غیر شیبدار، این نهال ها را میتوان در فواصل 4 در 4 متر نسبت به یکدیگر کاشت.

 


خرید نهال گوجه سبز ملایر Malayer green tomatoes از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال گوجه سبز ملایر را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

از خصوصیات درخت گوجه سبز ملایر میتوان به بار دهی زیاد آن اشاره کرد فاصله کاشت این نوع گوجه سبز ۶×۵ میباشد نوعی درخت دیرگل میباشد این نوع نهال اگر در آب و هوای مناسب کاشت شود و مقدار نیاز آبیاری شود در اولین سال شروع به باردهی میکند . از مهم ترین آفت های این درخت به سوسک سرشاخه خوار و لیسه اشاره کرد . این نوع نهال گوجه سبز دارای قد کوتاه بوده و به صورت پیوندی ارائه میشود .میوه نهال گوجه سبز ملایر

نهال گوجه سبز ملایر در اواخر اسفند ماه شروع به گلدهی میکند و گل های آن سفید رنگ هستند. این نهال جزو ارقام زود بازده بوده و از باردهی قابل توجهی برخوردار است. باردهی گوجه سبز ملایر بیش از ۴۰ تن در هکتار بوده و حدود ۸۰ عدد گوجه سبز در واحد کیلوگرم تولید میکند. گوجه سبزهای تولیدی ظاهری گرد و اندازه ای متوسط، بافتی گوشتی و آبدار و طعمی ترش داشته و به رنگ سبز روشن می باشند. میوه های این رقم در اواخر خردادماه رسیده شده و در اوایل تیر قابل برداشت هستند.

برای  خرید نهال گوجه سبز ملایر می توانید با مجموعه نهالستان بیونهال تماس حاصل فرمایید.

گوجه سبز ملایر دارای میوه درشت و با طعمی ترش و شیرین میباشد که این نوع نهال بیشتر در باغات خانگی و بومی شهرستان های مجاور مورد استفاده قرار میگیرد جزو میوه های زود بازده محسوب شده و رنگ میوه آن سبز روشن مایل به قرمز است. قیمت نهال گوجه سبز ملایر بسته به نوع آن که می تواند ریشه ای، گلدانی و یا پایه رویشی باشد متفاوت است .

این نوع گوجه سبز در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر  و کوهستانی و معتدل کاشت نمود و نکته ی مهم در کاشت درخت گوجه سبز ملایر این میباشد که قطر و عمق چاله های مختص کاشت نهال گوجه سبز ملایر ان را بصورت حداقل ۸۰*۸۰*۸۰ در نظر گرفته می شود.

فواصل کاشت بهترین نهال گوجه سبز ملایر پیوندی در زمینهای غیر شیبدار و مسطح بصورت 4/4 و 5//5 متر کاشت می گردد و این امر در مورد اراضی شیبدار و مناطق بادخیز بفرمت  مربعی و 3/4 مستطیلی قابل تغییر می باشد.مشخصات نهال گوجه سبز ملایر

 • دسته:ارقام نهال گوجه سبز
 • زادگاه: کشور چین_ایران 
 • زمان گلدهی: اواخر اسفندماه
 • زمان برداشت : اوایل خرداد
 • فصل کاشت:زمستان/اوایل بهار
 • ارتفاع از سطح دریا:1500/600
 • تحمل خشکی:نیمه متحمل
 • شروع باردهی:ازسال اول
 • گل دهی:نسبتا دیرگل
 • نیازآبی منطقه ای:بارندگی سالیانه 1270میلی متر
 • پایه:الو وحشی
 • میزان شاخه های مولد:90/85درصد
 • نیازگرده افشانی:هر10نهال یک بذرافشان-95%-5%
 • عمر مفید:50سال
 • صرفه اقتصادی:بسیارمطلوب
 • نیاز زیست بومی:نسبتامعتدل/نسبتاسردسیر

 

مزایای خرید نهال گوجه سبز ملایر از مجموعه نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات گوجه سبز

2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا،

3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات،

5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال گوجه سبز

6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

 

 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال