Slider

نهال گوجه سبز اسرائیلی


معرفی نهال گوجه سبز اسرائیلی

نهال گوجه سبز اسرائیلی Israeli green tomatoes از ارقام پیوندی وارداتی میباشد که در این نهالستان به صورت عمده با توجه به متد های جدید کشاورزی کشت و عرضه میشود این رقم دارای میوه درشت و با طعمی ترش و شیرین میباشد از ارقام پربار و زودبازده است گوجه سبز اسرائیلی به صورت اصلاح نژاد در آزمایشگاه های غرب به صورت ژنوتیپی کشت شده است .

منشا اصلی این نهال کشور اسرائیل میباشد که در این نهالستان به صورت پیوندی تولید میشود .

نهال گوجه سبز اسرائیلی یکی از ارقام اصلاح شده و بسیار پربار در بین انواع نهال گوجه سبز میباشد و در هر هکتار از این نهال چیزی حدود 40 تن میوه بدست می آید.
ارتفاع نهال گوجه سبز اسرائیلی بعد از رشد کامل به 3 الی 5 متر ارتفاع می رسد. این نهال برای شکوفه دادن به 500 الی 1800 ساعت دمای منفی 7 درجه سانتی گراد نیاز دارد. به همین دلیل نهال برای مناطقی که سرمای بهاره دارند بسیار مناسب است. شکوفه های این نهال به حالت جانبی روی چوب شاخه ها می رویند.

کاشت و نگهداری نهال گوجه سبز اسرائیلی

برای کاشت نهال گوجه سبز اسرائیلی باید خاک را با عمق زیاد حفر کرد و آن را زهکشی کرد. این نهال گوجه سبز را باید با فاصله های 4 در 4 متر در زمین های صاف کاشت. در زمین هایی که دارای شیب می باشند باید با فاصله های 3 در 4 متر کاشته شوند. این نهال گوجه سبز برای آبیاری در فصل بهار نیاز دارد تا هر 10 روز یکبار آبیاری شود و در فصل تابستان به هر 7 روز یکبار آبیاری نیاز دارد.

از دیگر مراقبت های نهال گوجه سبز اسرائیلی، کوددهی در زمان مناسب است. بهترین کود برای این نهال کود پوسیده دامی، نانوپلیت و کود فیبری معدنی می باشد. زمان کوددهی آن از اواسط پاییز تا اواخر زمستان است. زمان هرس برای فرم دهی این نهال اواخر تابستان و برای باردهی در اواخر پاییز و زمستان می باشد. سوسک سر شاخه خوار و لیسه از انواع آفات و بیماری هایی اند که این نهال را به خطر می اندازند؛ پس باید به موقع سم پاشی کرد.

 


خرید نهال گوجه سبز اسرائیلی Israeli green tomatoes از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال گوجه سبز اسرائیلی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

این نهال از سال اول شروع به باردهی میکند از نوع اصلاح شده میباشد مقام در مقابل انواع بیماری های درختان گوجه سبز میباشد نوعی ژنوتیپ برتر است این نهال در اکثرا مناطق به خوبی جواب میدهد . دارای میوه های گوشتی به رنگ سبز بوده و نوعی درخت گوجه سبز خوب نیز به شمار می آید . میوه نهال گوجه سبز اسرائیلی

میوه نهال گوجه سبز اسرائیلی بسیار آبدار و خوشمزه می باشد. وزن هر کدام از میوه ها به چیزی حدود 42 گرم می رسد. زمان برداشت میوه این نهال از اواسط خرداد ماه می باشد.

شما می توانید برای  خرید نهال گوجه سبز اسرائیلی با بهترین کیفیت از طریق تماس با مجموعه نهالستان بیونهال آن را خریداری کنید.

گوجه سبز اسرائیلی مناسب برای کاشت باغ های گوجه سبز میباشد این نوع نهال عاری از هرگونه آفت بوده و در اولین سال کشت شروع به باردهی میکند از ارقام خوب در درختان گوجه سبز میباشد این نوعی نهال زودبازده و پربار بوده و به صورت ریشه لخت عرضه میشود از ارقام دیرگل میباشد .

از خصوصیات درخت گوجه سبز اسرائیلی میتوان به بار دهی زیاد آن اشاره کرد فاصله کاشت این نوع گوجه سبز ۶×۶ میباشد نوعی درخت دیرگل میباشد این نوع نهال اگر در آب و هوای مناسب کاشت شود و مقدار نیاز آبیاری شود در اولین سال شروع به باردهی میکند .

از ویژگی های گوجه سبز اسرائیلی به بهره روی از  ژنوتیپ برتر بوده و نسبت مقام به سرمای بهاری نیز است بعد از کاشت اولین نهال شروع به باردهی میکند از نظر اقتصادی کاملا با صرفه است در مقابل انواع بیماری درختان گوجه سبز مقاوم میباشد . نسبت به سایر ارقام اگر در آب هوای مناسب اقلیمی قرار گیرد و نیز به آبیاری آن توجه شود رشد خوب دارد .برای کاشت نهال گوجه سبز اسرائیلی باید فاصله ی کاشت در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت 3/4 متر کاشت می گردد. شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت 4/4 متر کاشت می گردد. زمان کوددهی درخت گوجه سبز اسرائیلی زودبازده از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست. و میزان کوددهی گوجه سبز سعدی زودبازده در هرهکتار ۱۰ تن کود پوسیده دامی،کود نانو پلیت،کود فیبری معدنی تعیین می گردد.مشخصات نهال گوجه سبز اسرائیلی

 • دسته:ارقام نهال گوجه سبز
 • زادگاه: کشور اسرائیل
 • زمان برداشت : اوایل خرداد
 • فصل کاشت:زمستان/اوایل بهار
 • ارتفاع از سطح دریا:1500/600
 • تحمل خشکی:نیمه متحمل
 • شروع باردهی:ازسال اول
 • گل دهی:دیرگل
 • نیازآبی منطقه ای:بارندگی سالیانه 1270میلی متر
 • پایه:الو وحشی
 • میزان شاخه های مولد:90/85درصد
 • عمر مفید:50سال
 • صرفه اقتصادی:بسیارمطلوب
 • نیاز زیست بومی:نسبتامعتدل

 

مزایای خرید نهال گوجه سبز اسرائیلی از نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات گوجه سبز

2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا،

3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات،

5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال گوجه سبز

6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال