Slider

نهال گوجه قرمز آمریکایی


معرفی نهال گوجه قرمز آمریکایی

نهال گوجه قرمز آمریکایی یکی از ارقام از درختان گوجه سبز با طعمی ترش میباشد ارتفاع این نهال به 3 تا 5 متر میرسد میوه گوجه قرمز آمریکایی بیشتر در صعنت لواشک سازی کاربرد دارد از ارقام پربار بوده و میوه آن به رنگ قرمز میباشد . بسیار آبدار میباشد . این رقم از ارقام بومی ایرانی میباشد . گوجه قرمز آمریکایی در اولین سال شروع به باردهی میکند .

منشا اصلی آن امریکا میباشد .

نهال گوجه سبز اسرائیلی یکی از ارقام اصلاح شده و بسیار پربار در بین انواع نهال گوجه سبز میباشد و در هر هکتار از این نهال چیزی حدود 40 تن میوه بدست می آید.
ارتفاع نهال گوجه سبز اسرائیلی بعد از رشد کامل به 3 الی 5 متر ارتفاع می رسد. این نهال برای شکوفه دادن به 500 الی 1800 ساعت دمای منفی 7 درجه سانتی گراد نیاز دارد. به همین دلیل نهال برای مناطقی که سرمای بهاره دارند بسیار مناسب است. شکوفه های این نهال به حالت جانبی روی چوب شاخه ها می رویند.

کاشت و نگهداری نهال گوجه سبز اسرائیلی

برای کاشت نهال گوجه سبز اسرائیلی باید خاک را با عمق زیاد حفر کرد و آن را زهکشی کرد. این نهال گوجه سبز را باید با فاصله های 4 در 4 متر در زمین های صاف کاشت. در زمین هایی که دارای شیب می باشند باید با فاصله های 3 در 4 متر کاشته شوند. این نهال گوجه سبز برای آبیاری در فصل بهار نیاز دارد تا هر 10 روز یکبار آبیاری شود و در فصل تابستان به هر 7 روز یکبار آبیاری نیاز دارد.

از دیگر مراقبت های نهال گوجه سبز اسرائیلی، کوددهی در زمان مناسب است. بهترین کود برای این نهال کود پوسیده دامی، نانوپلیت و کود فیبری معدنی می باشد. زمان کوددهی آن از اواسط پاییز تا اواخر زمستان است. زمان هرس برای فرم دهی این نهال اواخر تابستان و برای باردهی در اواخر پاییز و زمستان می باشد. سوسک سر شاخه خوار و لیسه از انواع آفات و بیماری هایی اند که این نهال را به خطر می اندازند؛ پس باید به موقع سم پاشی کرد.

 


خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده 
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال گوجه قرمز آمریکایی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

این نوع رقم درخت بومی نواحی معتدل سرد بوده قادر است سرما را تحمل کند و برای گلدهی و میوه دهی نیاز به یک دوره سرما دارد.  دمای زیاد را نیز تحمل نماید. به طور کلی در زمستان دمای تا -30 درجه سانتیگراد و در تابستان تا حدود 40 درجه را در صورت نبود تنش خشکی و کم آبی قادر است تحمل کند.میوه نهال گوجه سبز اسرائیلی

میوه نهال گوجه سبز اسرائیلی بسیار آبدار و خوشمزه می باشد. وزن هر کدام از میوه ها به چیزی حدود 42 گرم می رسد. زمان برداشت میوه این نهال از اواسط خرداد ماه می باشد.

شما می توانید برای  خرید نهال گوجه سبز اسرائیلی با بهترین کیفیت از طریق تماس با مجموعه نهالستان بیونهال آن را خریداری کنید.

گوجه قرمز آمریکایی برای رشد به خاک لمونی نیاز دارد توانایی این درخت به هرنوع خاک به شرط زهکشی مناسب میتوان کاشت این نهال در خاک های مرطوب و سنگین هم رشد می کند. اما به طور کلی در خاک غنی از مواد غذایی با زهکش مناسب بهترین رشد را دارد. در ضمن درخت به آب ایستایی نیز حساس است.  این رقم گوجه قرمز آمریکایی به الو قرمز نیز مشهور است ، اواسط تیر تا اواخر تیر آماده مصرف میگردد میوه آن گرد و دارای پوست نازک است و زمان رسیدن بسیار شیرین و خوشمزه می گردد این درخت بسیار پربار است. 

گوجه قرمز آمریکایی تحمل دمایی 30 الی 40 درجه را دارد .  کاشت این نوع نهال را در مناطق شیب دار و بادخیز انجام دهید، فاصله کاشت مناسب 4/4 متر می‌باشد؛ اما در صورتی که منطقه کاشت شما جزء زمین‌های صاف مسطح و فاقد شیب است، بهتر آن است که فاصله کاشت 3/4 متر مربعی را برای کاشت درخت گوجه قرمز انتخاب فرمایید. مقاومت درخت گوجه قرمز در برابر آفات بسیار بالا است. از آفات این رقم، شته‌ها می‌توانند باغات این نهال را مورد حمله قرار دهند. شته‌ها با رنگ‌های سبز، سیاه و قهوه‌ای، با چسبیدن به پشت برگ درخت گوجه سبز و قرمز، از شیره گیاه مکیده و به آن آسیب جدی وارد می‌کنند.مشخصات نهال گوجه قرمز آمریکایی

دسته:ارقام نهال گوجه قرمز

زادگاه: کشور امریکا

زمان برداشت : اوایل خرداد

فصل کاشت:اواسط مهر تا اواخر اسفند ماه

ارتفاع از سطح دریا:1800/500

تحمل خشکی:نیمه متحمل

شروع باردهی:ازسال اول

گل دهی:دیرگل

فواصل کاشت: 4 در 4 متر

نیازآبی منطقه ای:بارندگی سالیانه 1270میلی متر

آبیاری: در بهار هر 10 روز یکبار، در تابستان هر 7 روز یکبار

پایه:الو وحشی

میزان شاخه های مولد:90/85درصد

عمر مفید:50سال

صرفه اقتصادی:بسیارمطلوب

نیاز زیست بومی:نسبتامعتدل


 

مزایای خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی از مجموعه نهالستان بیونهال

1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات گوجه سبز
2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا،
3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور
4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات،
5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال گوجه سبز
6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات

خرید نهال

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه (2)

کسب رتبه 5 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 2 نظر ثبت شده
This comment was minimized by the moderator on the site

میانگین محصول این نحال درسه سالگی چقدر است

This comment was minimized by the moderator on the site

این نهال از سال اول نوبار داره، از سال دوم و سوم هم باردهیش حد متوسطه اما بصورت اقتصادی نیست،
شما از سال چهارم انتظار باردهی اقتصادی از این نهالو داشته باشین

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
  • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
  • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
  • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
  • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
  • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال