Slider

نهال گیلاس دل مونت


معرفی نهال گیلاس دل مونت

نهال گیلاس دل مونت Deli Monte Cherry باردهی زیادی دارد و درخت آن به صورت عمودی رشد میکند، این رقم گیلاس از درختان بومی کشور ایتالیا میباشد و از نظر کیفیت محصول در جایگاه خوبی قرار دارد. اندازه میوه بزرگ و قلبی شکل است، رنگ پوست آن قرمز بوده و قسمت بالایی میوه قرمز پر رنگ است، گوشت میوه آبدار، سفت و ترش و بسیار لذید است و حساسیت آن نسبت به ترک خوردگی بسیار کم میباشد، از میوه این رقم نهال برای تازه خوری، تهیه فراورده هایی مانند آبمیوه، مربا، انواع دسر گیلاس و .... استفاده میشود و این نشان دهنده تجاری بودن گیلاس دل مونت میباشد. گلدهی درختان گیلاس در فروردین ماه آغاز میشود و میوه های آن در اوایل تابستان قابل برداشت میباشد.

نهال گیلاس دلی مونت یکی از بهترین انواع گیلاس است که خاستگاه آن کشور ایتالیا میباشد. این نهال باردهی زیادی داشته و از نظر کیفیت محصول، نسبت به سایر ارقام گیلاس برتری نسبی دارد. گیلاس دلی مونت جزو ارقام زود بازده درخت گیلاس به شمار می آید.

در صورت مساعد بودن شرایط اقلیمی و نگهداری مطلوب، این رقم از سال اول کشت نیز قدرت باروری و تولید محصول را دارد. درخت گیلاس دلی مونت در شرایط بهینه ی رشد، در حدود 25 تن در هکتار محصول تولید میکند. خرید نهال گیلاس دلی مونت به سبب باردهی بالا و صرفه اقتصادی، به باغدارانی که به دنبال خرید نهال گیلاس هستند، توصیه میشود.

 


خرید نهال گیلاس دل مونت Deli Monte Cherry از مجموعه نهالستان بیونهال
بمدیریت مهندس مهران نجف زاده
کلیه نهال های تولیدی این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد ، بیونهال در ارائه خدمات و عرضه اصله نهال به مشتریانش بهترین نوع کیفیت را معرفی میکند.
شما میتوانید نهال گیلاس دل مونت را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت بیونهال خریداری کنید.

 

نهال گیلاس در خاکهای سبک و اندک مرطوب بارآوری و عملکرد مطلوبی خواهد داشت پس از خاکهای شنی لومی برای کاشت نهال گیلاس استفاده نمایید. ارتفاع درختان‌ گیلاس در شرایط عادی ۴ تا ۶ متر و در بهترین شرایط ۴ تا ۷ متر رشد خواهد داشت.کاشت و پرورش نهال گیلاس دلی مونت

نهال گیلاس دلی مونت رشد عمودی داشته و به دلیل سرعت رشد بالایی که دارد، پس از گذشت چند سال به درختی تنومند تبدیل میشود. این نهال از عمر اقتصادی در حدود 30 تا 40 سال برخوردار است و از سال دوم و یا سوم کشت به بار می نشیند.

به منظور رشد بهتر نهال گیلاس دلی مونت میتوان، این نهال ها را در فواصل کاشت 4 در 4 متر کشت کرد. درخت گیلاس دلی مونت در خاکهای مرطوب با بافت سبک لوم شنی عملکرد مطلوبی خواهد داشت. این درخت در شرایط ایده آل رشد، تا ارتفاعی معادل 4 تا 7 متر رشد خواهد کرد. این نهال نسبت به شرایط غرقاب حساس است. گیلاس دلی مونت به هفته ای یکبار آبیاری در فصل های گرم و هر 15 روز یکبار در فصل های سرد احتیاج دارد.

میوه نهال گیلاس دلی مونت

نهال گیلاس دلی مونت دارای عملکرد قابل توجهی در مقایسه با سایر ارقام گیلاس می باشد. میوه ی این نهال دارای پوستی ضخیم به رنگ قرمز و زرد دیده میشود. همچنین گیلاس دلی مونت دارای اندازه ای متوسط، ظاهری قلبی شکل، گوشتی سفت و آبدار و طعمی ترش و شیرین می باشد. گلدهی این نهال در فروردین ماه آغاز شده و میوه ی آن در اوایل فصل تابستان قابل برداشت است.

برای  خرید نهال گیلاس دلی مونت می توانید با مجموعه نهالستان بیونهال تماس حاصل فرمایید.

نهال گیلاس دل مونت زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد، دقت داشته باشید باغداران گیلاس میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت گیلاس جدا نمایند تا درخت پربار تر شود و اگر این مسئله مهم رعایت نشود باعث عدم رشد نهال گیلاس در سال اول خواهد بود.
فواصل استاندارد برای کاشت نهال گیلاس دل مونت در شرایط عادی ۴×۴ در نظر گرفته میشود.
میزان آبیاری درختان گیلاس بسته به شرایط اقلیمی، نوع خاک، میزان بارش منطقه، تغییرات آب و هوایی و سن درخت متغیر است ، بهینه آن است در فصول گرم سال هر هفته یکبار و در فصول سرد سال هر ۱۵ روز یکبار آبیاری انجام شود،هنگام آبیاری درختان باید بسیار دقت داشته باشید ریشه درختان غرق آبی نشوند و در آبیاری بسیار دقت نمایید البته بهتر است در این خصوص با مشاوران و کارشناسان موجود در مجموعه نهالستان مشورت نمایید.
میوه دهی درختان گیلاس دل مونت در شرایط و نگهداری مناسب عملکردی بیش از ۲۵ تن خواهند داشت و این رقم برای باغداران بسیار به صرفه میباشد.

زمان کوددهی درختان از پاییز تا زمستان قابل اجرا است مقدار این کوددهی ۱۰ تن کود پوسیده دامی در هرهکتار میباشد شایان ذکر است کوددهی و تغذیه مناسب برای رشد درختان گیلاس بسیار حائز اهمیت میباشد.
نهال گیلاس دل مونت از ارقام مقاوم نسبت به سرما است و در مقابل سرمای زمستان دمای منفی ۲۵ درجه را تحمل میکند .
از دیگر نیازهای حیاتی درختان گیلاس تابش مستقیم نورخورشید است درواقع روزانه باید ۶ الی ۸ ساعت نورخورشید به درختان گیلاس بتابد تا رشد و عملکرد فوق العاده ای داشته باشند.
از آفات رایج بین درختان گیلاس میتوان به شانکر باکتریایی و پوسیدگی قهوه ای اشاره نمود که با سمپاشی اصولی و هرس به موقع میتوان این آفات را از باغات خود دفع نمایید.


 


مشخصات نهال گیلاس دل مونت

 • دسته: ارقام نهال گیلاس
 • زادگاه: ایتالیا
 • زمان رسیدن میوه: اواسط تیر ماه
 • طعم میوه : شیرین
 • عمر اقتصادی: 30 تا 40 سال
 • میزان آبیاری: 1 بار در هفته (در تابستان) 
 • نیاز سرمایی: 500 الی 1200 ساعت
 •  تراکم کاشت: 500 اصله در هکتار
 •   فواصل کاشت: 4×4
 • شروع باردهی : از سال دوم و سوم
 • شکل رشد محصول: گرد 
 • رنگ محصول: قرمز و زرد
 • هسته: دارد
 •  فصل کاشت: اوایل آبان ماه تا اواخر اسفند ماه

 


مزایای  خرید نهال گیلاس دل مونت از مجموعه نهالستان بیونهال

 1_مشاوره رایگان در زمینه احداث باغات گیلاس

 2_تضمین کیفیت محصول با ضمانت بازگشت کالا

 3_قبول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور

 4_تبادل وانتقال فعالیت و تجربیات

 5_روش های اصولی و علمی کاشت نهال گیلاس

 6_عرضه نهال باکیفیت و تضمین عاری از آفات


 

خرید نهال

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
 • بیونهال مرجع تخصصی تولید، اصلاح نژاد و عرضه ارقام نهال مثمر و غیر مثمر، ارقام کشت بافت، واریته های کمیاب و لاکچری با رعایت کامل اصول فنی و علمی،
 • شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد.
 • محصولاتی که ما تولید میکنیم بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک انتخاب درست مطرح می شود. بزرگترین سرمایه ما اعتماد چندین ساله و رضایت مشتریان و احترام متقابل بین شرکت و مشتری می باشد.
 • ما همواره بر اصل اعتماد سازی پایبند هستیم که باعث بدست آوردن مشتری وفادار میشود، شرکت بیونهال تمامی محصولات خود را با ضمانت صددرصدی بی قید وشرط ارائه میکند.
 • همین امر سبب شده تا اعتماد و اطمینان قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما فراهم گردد.
جهاد کشاورزی
کشاورزی و منابع طبیعی
موسسه تحقیقات گیاه پزشکی
سازمان فائو
اصلاح و تهیه نهال و بذر
سازمان غذا و دارو
کليه حقوق اين سايت متعلق به بیونهال می‌باشد. [ طراحی و راه اندازی سایت توسط عصر جدید ]

بیونهال